Rysunki – galeria super prac

Rysunki – jeżeli chcesz pooglądać świetne prace artystyczne to ta strona jest dla Ciebie. Znajdziesz tu kilkadziesiąt przykładów rysunków wykonanych różnymi technikami. Najwięcej będzie prac ołówkowych bo ta technika jest najpopularniejsza. Ale czy wiesz jak wygląda rysunek kawą albo rysowany patykiem. Te i jeszcze inne tajemnice będziesz mieć w tym tekście.

Rysunki ołówkiem

zajebiste rysunki ołówkiem mega

Rysunki martwych natur to olbrzymi dział. Mogą być w nich tak świetne w dokładności prace jak ta prezentowana tutaj lub rysunki dużo bardziej oszczędne w środki wyrazu.

Autorem tej prace jest Łodzianin – Bartek Koter. Wykonał go na potrzeby prowadzonego przez niego kursu rysunku. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Tylko popatrz na jakość cieniowania tego jabłka. Albo te orzechy – Mega! Smaczku dodaje fakt że te orzechy i jabłko odbijają się w tym metalowym dzbanku.

Innym, często niedostrzeganym elementem o powalającej jakości jest draperia na której stoi cały układ. A sam Bartek jest też świetnym malarzem – warto obejrzeć jego prace.

Dodaj komentarz