Szkoła rysunku

Jaka szkoła rysunku byłaby dla Ciebie najlepsza?

Oczywiście, że Nasza Szkoła Rysunku  😜 

Ale to by była zbyt banalna odpowiedź. Natomiast jeżeli chcesz wybrać jak najlepiej i nie popełnić błędu skorzystaj z tego poradnika. Jeżeli źle wybierzesz to przepalisz swoje pieniądze i zniechęcisz się.

W czym szkoła rysunku ma mi pomóc?

Przez lata zbieraliśmy pytania od naszych uczniów i kilka z nich powtarza się więc warto żeby to rozwinąć. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytanie wewnętrzne, które stawia sobie nasz uczeń „W czym ma mi pomóc szkoła rysunku”?

W nauczeniu się rysowania

Wydawałoby się, i pytanie i odpowiedź są banalne. Ale czy rzeczywiście?

Pod hasłem „umieć rysować” kryje się mnóstwo różnych odpowiedzi. Ktoś może chcieć nauczyć się rysowania Mangi, ktoś inny dostać się na architekturę a ktoś inny w ten sposób chce walczyć z depresją.

I tak oto nie każda szkoła rysunku się nada. I tak na przykład Szkoła Rysunku Domin-Łódź nie pozwoli Ci na nauczenie się rysowania Mangi. A już jej bliźniacza jednostka jaką są kursy rysunku w Lublinie ma to w swojej ofercie. Szukaj więc tego w czym Tobie dana szkoła rysunku pomoże!

W dostaniu się na architekturę

oooo to Tak! Mamy tu sprawdzone i skuteczne kursu na architekturę w Łodzi i nie tylko. Bo kiedy piszę ten artykuł jedna z Łodzianek dostała się w pierwszej dziesiątce w Warszawie!

Trzeba też uważnie przyjrzeć się sobie.

Nie wszystko lubimy w jednakowym zakresie. Bardzo często nasi uczniowie zmieniają w trakcie rodzaj kursu rysunku który wybrali. bardzo często ktoś zapisuje się na „kurs rysunku” a potem pisze, że jemu to chodziło o takie miejsce gdzie operuje się kolorem.

To akurat jest możliwe do zmiany w naszym łódzkim przypadku. Ale jeżeli ktoś wybierze kurs na ASP ale nie dookreśli o jaki kierunek mu chodzi to może być tak że po 4 miesiącach ktoś nieśmiało mówi „Bo ja to chciałem iść na rzeźbę”

Jaki problem chcę rozwiązać

Czy mam talent? Jak to sprawdzić?

Szkoła Rysunku - aspekty techniczne